• Nowy-1-1
  • aktualne promocje
  • 1
  • Nowy-2

 ANALIZA PRZEPŁYWU ENERGII METODĄ DR ANDREW

W L’ALBA VITA prowadzimy diagnostykę, różnorodne formy regulacji stanu zdrowia oraz edukację za pomocą nowoczesnego urządzenia opracowanego przez dr n. med. Andrzeja Frydrychowskiego. Teoretyczne zaplecze narzędzia wywodzi się z medycyny Dalekiego Wschodu oraz kuracji ziołowych wg recept autorytetów zielarstwa.
Prowadzimy
sprzedaż urządzeń dla lekarzy i terapeutów, a także szkolenia z zakresu stosowania tego urządzenia.  Wersja stacjonarna, przeznaczona jest dla gabinetów lekarskich. Sprzęt wyposażony jest w możliwość biostymulacji jednokanałowym stymulatorem elektroakupunktury.  Wersja uniwersalna to interfejs z całkowitym programem dostosowany do dowolnego komputera PC-Widows 98, rozszerzony w stosunku do wersji podstawowej o możliwość dodatkowych 5 stymulatorów elektropunktury i biostymulację podczerwienią.

DIAGNOZA organizmu oparta jest na pomiarze energii płynącej w kanałach energetycznych tzw. meridianach. Ponadto, badana jest energia poszczególnych organów zawiadująca o ich stanie zdrowotnym. Umożliwia to szybką ocenę stanu zdrowia pacjenta i uzyskanie precyzyjnych wskazań do wdrożenia skutecznych metod terapeutycznych.

DIAGNOSTYCZNY   PROGRAM   RYODORAKU

Pozwala ona na indywidualną ocenę zaburzeń układu wegetatywnego, poprzez stwierdzenie ewentualnej dysfunkcji energetycznej poszczególnych meridianów: Płuc,  osierdzia, serca, jelita cienkiego, potrójnego ogrzewacza, jelita grubego, trzustki i śledziony, wątroby, nerek, pęcherza moczowego, pęcherzyka żółciowego, żołądka.