• Nowy-1-1
 • aktualne promocje
 • 1
 • Nowy-2

widok ogólnyBednarczyk Golf Akademy

Korzystając z zaproszenia p.p. Marii i Marka Bednarczyk, prowadzących cykl „Golfem w Raka”, w dniu 16 czerwca pojawiliśmy się na stadionie Spójni. Przedstawiliśmy tam korzyści terapii na Platformie Schumanna. Wszyscy uczestnicy prezentacji otrzymali upominki od Kliniki.

DSC03639Uczestniczki – bo gośćmi pokazu były głównie kobiety, które wygrały walkę z rakiem – były mile zaskoczone odczuciami po zabiegu. Panie zauważyły: natychmiastową poprawę krążenia, wyraźną poprawę wzroku, jego siły, klarowności, zyskały witalność i energię. Zauważyły zmniejszenie się napięcia mięśni.  Poczuły się lżejsze, zrelaksowane i odprężone.

trener w po.stojącejZ terapii skorzystał również trener bezpłatnej nauki w golfa dla amazonek.  Jego odczucia także były pozytywne. Tak właśnie działa “harmonia ciała z umysłem”. Z doświadczenia wiemy, że korzystającym z tego urządzenia poprawia się oczyszczanie organizmu, co przy chorobach nowotworowych jest podstawą powrotu do pełnego zdrowia. Przyjdź, przekonaj się jak zbawienny wpływ na samopoczucie i zdrowie ma terapia na Platformie Schumanna. Zapraszamy. My również jesteśmy otwarci na zaproszenia, chętnie przeprowadzimy prezentację również dla Was, niezależnie w jakim regionie Polski mieszkacie. Warunkiem jest tylko im dalej od Warszawy tym większa ilość uczestników, zwłaszcza tych, którzy interesują się i pragną poprawić swoje zdrowie i chcą pomóc innym.

SANYO DIGITAL CAMERADzień Otwarty

12 czerwca uczestniczyliśmy w Dniu Otwartym Banku Credit Agricole. Wspólnie z sąsiadami z oddziału banku z Racławickiej 146 promowaliśmy nasze usługi. Odwiedzających nasze stoisko obdarowaliśmy prezentami i karnetami na gratisowe terapie, do wykorzystania w dowolnym czasie. Kilka osób skorzystało z nich od razu.

DSC03609Z gracją i elegancją oraz z dużym taktem, mimo że z góry, witał uczestników Dnia Otwartego animator, chodzący na szczudłach. Podczas Dnia Otwartego można było zapoznać się z ofertą kliniki i spróbować pysznej lemoniady.

widok ogólnyReportaż z Dnia Sąsiada

W dniu 30 maja 2014 r w godz. 15 – 18  odbył się, kolejny już Europejski Dzień Sąsiada.  Impreza została zorganizowana z inicjatywy  Forum Kultury Ochota pod patronatem Rady i Zarządu Dzielnicy Ochota i miała miejsce przed Biblioteką przy ulicy Baleya 9. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Kilkanaście stoisk cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Osiedla Rakowiec.

SANYO DIGITAL CAMERAOdwiedzający stoiska oprócz zapoznania się z ciekawymi ekspozycjami, mogli przedstawić zarówno swoje jak i osiedlowe problemy Radnej Dzielnicy Ochota p. Grażynie Czarnomorskiej-Stołeckiej oraz dzielnicowemu z Dzielnicowej Komendy Policji, st. asp. Wojciechowi Klimiukowi.  Wielu mieszkańców było zdumionych, że tyle rzeczy dzieje się na Osiedlu, o których zupełnie nie wiedzieli, m.in.  że ich sąsiad p. Henryk Sienkiewicz napisał bardzo ciekawą książkę o historii i współczesności naszego Osiedla Rakowiec, którą sam osobiście promował na jednym ze stoisk.

SANYO DIGITAL CAMERAKlinika  L’ALBA VITA  zaprezentowała szeroki wachlarz swojej działalności związanej z profilaktyką zdrowotną, by żaden z sąsiadów nie chorował, i by wspólnymi siłami doprowadzić do dobrego samopoczucia wszystkich mieszkańców Osiedla (patrz zdjęcia na naszym Facebooku). Dużym zainteresowaniem cieszył się Eliksir Życia,  którym częstowani byli wszyscy uczestnicy Dnia Sąsiada. Odwiedzający stoisko otrzymali prezenty od Kliniki. Zainteresowani wzięli udział w konkursie z 14 krzyżówkami, przygotowanymi przez  Klinikę.  Przypominamy, że na rozwiązanie krzyżówek czekamy do 15 czerwca. Ogłoszenie zwycięzców i przydzielenie nagród nastąpi 28 czerwca. Dziękujemy za zainteresowanie inicjatywą i zapraszamy do Kliniki i na kolejne edycje.

PIKNIK RODZINwidok ogolnyNY GOLFEM W RAKA

25 maja odbył się Piknik Rodzinny Golfem w Raka. Miejscem spotkania był Olympic Golf Club przy ulicy Wybrzeże Gdyńskie 2, zlokalizowany tuż przy Centrum Olimpijskim. Celem imprezy plenerowej było popularyzowanie sportu i rekreacji, a w szczególności golfa, jako sposobu na prowadzenie zdrowego stylu życia oraz propagowanie profilaktyki nowotworowej – zarówno pierwotnej jak i wtórnej.

marta z mala pacjentkaSpośród mnóstwa atrakcji, takich jak nauka gry w golfa, konkursów z nagrodami oraz bezpłatnych badań (pomiar cukru oraz ciśnienia krwi, badanie znamion, konsultacji z lekarzami, specjalistami medycyny naturalnej i psychologami), które można było wykonać w miasteczku medycznym, każdy z uczestników Pikniku Golfem w Raka mógł wybrać coś dla siebie.

 

Aleksandra Barańska i dr Maria ZasadaL’ALBA VITA podczas imprezy promowała profilaktykę zdrowia. Na stoisku kliniki można było nabyć suplementy diety oraz książki. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się bezpłatne terapie na Platformie Schumanna, z których mógł skorzystać każdy odwiedzający stoisko L’ALBA VITA i poczuć na własnym ciele, czym jest Harmonia ciała z umysłem. Na zrelaksowanych i zadowolonych pacjentów czekały oferty promocyjne i rabaty na zakup naturalnych suplementów, niezastąpionych w profilaktyce i terapii przeciwnowotworowej.

 

 

Konkurs na profilu unnamedFacebook-owym L’ALBA VITA

Zapraszamy do udziału w konkursie na fanpage’u L’ALBA VITA. Wygraj dietę na 2 tygodnie oraz zestaw oleju arganowego i oleju z czarnuszki egipskiej! REGULAMIN.

Aby wziąć udział w konkursie:

 • Wejdź na nasz funpage i polub go.

 • Opublikuj post konkursowy na swoim profilu publicznym.

 • Napisz komentarz pod tym postem.

 • Zachęć swoich znajomych do lajkowania komentarza.

grupaPo raz kolejny, Platformy Schumanna wystawione na Targach Medycyny Naturalnej w dniach 21-23.02.br w Hali Warszawianki przy ul. Piaseczyńskiej w Warszawie, cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.  Dwa stanowiska pracowały niemal bez przerw. Proponowane pozycje w zabiegu: stojąca usprawniająca kręgosłup i leząca (na zdjęciu) pomagająca wprowadzić osoby w stan medytacji, pobudzając wytworzenie mózgowych fal Alfa, wywoływały niewiarygodnie pozytywne reakcje. Wszyscy, którzy poddali się zabiegowi zgadzali się ze stwierdzeniem, że jest to nadzwyczajne urządzenie zdrowotne powodujące harmonię ciała z umysłem.

Wprowadź w swoje żpulshsr11ycie profilaktykę przeciwzawałową!

Od kilku lat nasza akcja zdrowotna NIGDY WIĘCEJ CHORÓB KRĄŻENIA cieszy się dużym zainteresowaniem, o czym świadczą rekomendacje zadowolonych klientów. Od 15.02.2014 do 21.03.2014 zapraszamy na promocyjne badanie serca i naczyń krwionośnych, przy pomocy programu komputerowego PULS – HRS.  Metoda, która została opracowana w Zakładzie Fizyki Medycznej Wydziału Fizyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, pod kierunkiem prof. Ryszarda Krzeminiewskiego jest niezwykle szybka i bardzo dokładna oraz pozwala ustrzec się przed zawałem udarem i innymi dolegliwościami związanymi z krążeniem. W programie: badanie, wydruk wyniku i ew. harmonogram kuracji – w przypadku stwierdzenia ryzyka.

Cykl warszmedycyna naturalnatatów edukacyjnych          “Twoje zdrowie w Twoich rękach”

W Bibliotece “Przy Baleya” dnia 9. i 27. listopada odbyły się wykłady, które poprowadziła mgr Aleksandra Barańska -właścicielka Kliniki L’ Alba Vita, dietetyk i główny naturoterapeuta z 15 letnim doświadczeniem w usuwaniu przyczyn dolegliwości oraz inż. Pan Andrzej Piegat – naturoterapeuta z L’ alba Vita.

W programie między innymi:

 • Moc aktywnej profilaktyki- czyli jak ustrzec się przed chorobami
 • Mechanizm reklamy i działania rynku farmaceutycznego
 • Zachodni tryb życia vs czerpanie wiedzy od naszych przodków
 • Leczenie przyczynowe a leczenie objawowe!
 • Praktyczne wskazówki aby zachować pełne zdrowie
 • Magiczne 3D czyli troche o Diagnostyce Diecie i Detoksykacji

ABPierwszy warsztat edukacyjny z cyklu   „Weź zdrowie w swoje ręce” Biblioteka przy Baleya. Na zdjęciu prelegentka mgr Aleksandra Barańska, właścicielka kliniki- główny terapeuta i dietetyk omawia: co zrobić by cieszyć się dobrym zdrowiem.

Największym zainteresowaniem cieszyły się informacje na temat prostoty odżywiania, a także aktywnej profilaktyki zdrowotnej. Dziękujemy wszystkim za obecność i aktywny udział w warsztatach.

DSC03147Drugi warsztat edukacyjny z cyklu „Weź zdrowie w swoje ręce” poprowadził naturoterapeuta Pan Andrzej Piegat. Podczas spotkania szczególnym zainteresowaniem cieszył się temat mleka. Zostały obalone mity i przedstawione najnowsze badania na temat szkodliwego wpływu mleka na ludzki organizm. Ponadto wybitną ciekawość słuchaczy wzbudził panel o nowatorskim urządzeniu terepeutycznym- Platformie Schumanna. Wszystkim uczestnikom dziekujemy za przybycie izachęcamy do śledzenia naszego dzialu z aktualnościami.

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej nr 264 im Gabrieli Mistral z okazji Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji.

DSC02968Specjaliści z Kliniki L’ Alba Vita  w trakcie Dnia Otwartego z okazji Europejskiego Dnia Świadomości Dysleksji w Szkole Podstawowej przy ul. Majewskiego 17, która jest niezwykle przyjazna uczniom z dysleksją, zaprezentowali naturalne metody diagnostyczne i terapeutyczne. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się metoda prof. Warnkego opracowana dla osób ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, jak również porady z zakresu odżywiania i naturoterapii zarówno dzieci, jak i dorosłych. Uczestnikom bardzo smakował serwowany przez Klinikę odkwaszająco-oczyszczający organizm – napój “Eliksir Zdrowia”.  Na zdjęciu właścicielka Kliniki L;ALBA VITA Aleksandra Barańska w rozmowie z rodzicami uczniów przy stoisku Kliniki pod tablicą Patrona Szkoły, chilijskiej laureatki literackiej Nagrody Nobla z 1945 roku.


BEZPŁATNE INTERAKTYWNE  WARSZTATY DLA RODZICÓWchild-nutrition

 • Odkryj smaczny sposób na niejadka – szybkie i zdrowe menu dla przedszkolaka. Zaprezentujemy ciekawe przepisy kulinarne, które w szybki sposób przygotują nawet najbardziej zapracowani Rodzice.
 • Poznaj fakty i mity o mleku. Mleko krowie czy roślinne – imagesdktóre lepsze? Czym jest alergia na mleko? Komu grozi nietolerancja laktozy i jakie są jej objawy? Odpowiemy na te i inne pytania dotyczące mleka.
 • Dowiedz się jak sprawdzić postawę ciała u Twojego dziecka. Pokażemy podstawowe sposoby oceny krzywizn kręgosłupa, które pomogą rodzicom wykryć pierwsze objawy wad postawy. Omówimy także dziecięce nawyki, które mogą doprowadzić do skrzywień kręgosłupa i wskażemy jak ich unikać.indeks
 • Apatia i nadpobudliwość u dzieci: ujawniamy przyczyny. Zdradzimy jak dieta i aktywność fizyczna wpływają na zachowanie dziecka i ich dzienną aktywność? Podpowiemy rodzicom, jak planować dziecięcy harmonogram dnia.
 • Nakarm IQ swojego dziecka. Zdradzimy jak dietą można kids-nutrition2wpływać na poziom koncentracji, pamięć i  efekty w nauce. Pokażemy jak komponować zestawy posiłków i przekąski w ciągu dnia aby uwzględniać skladniki wpływające na pracę mózgu.
 • Zjedz pyszny poczęstunek i zabierz przepisy do domu. Każdy rodzic będzie miał możliwość spróbowania smacznych i zdrowych dań, przygotowanych przez Prowadzące.
Warsztat poprowadzą doświadczeni specjaliści: dietetycy, psycholog i fizjoterapeuta.
Uczestnicy otrzymają też materiały informacyjne oraz przepisy kulinarne. 
Przewidywany czas: 60 min 

WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM: tel.(22) 622-00-09