• Nowy-1-1
  • aktualne promocje
  • 1
  • Nowy-2

L’ALBA VITA to miejsce skupiające świetnych specjalistów z zakresu diagnostyki bezinwazyjnej i naturoterapii. Klinika świadczy szerokie spektrum usług z obszaru nowoczesnej diagnostyki, różnorodnych form detoksykacji organizmu, jak również alternatywnych metod przywracania homeostazy w organizmie. Ponadto oferuje bogatą ofertę naturalnych suplementów, ekologicznych kosmetyków oraz zdrową żywność. Klinikę L’ALBA VITA wyróżnia kompleksowe podejście do pacjenta i jego problemów. Punktem wyściowym pracy z Pacjentem jest precyzyjna diagnostyka przyczyn dolegliwości a następnie opracowanie zindywidualizowanej terapii.

MOJA HISTORIA INSPIRACJĄ DO PRACY…

Kariera światowej sławy, śpiewaczki operowej. Nieustanne podróże po świecie, poznawanie wspaniałych ludzi, samorealizacja… Przez 30 lat wiodłam fascynujące życie, aż do momentu kiedy w jednej chwili wszystko diametralnie się zmieniło. Tragiczny wypadek samochodowy. W skrócie- zmiażdżenie lewej półkuli mózgu, oberwanie ucha, kompresyjne złamanie kręgosłupa, poważne obrażenia całego ciała oraz czterokończynowy niedowład. Czekała mnie wegetacja

Leżałam w szpitalu na oddziale Neurochirurgii STOCERu w Konstancinie. Prognozy leczenia były druzgoczące. Seria operacji i intensywne leczenie farmakologiczne miały mnie jedynie zachować przy życiu. W żaden sposób nie mogłam pogodzić się z taką wizją dalszego życia. Postanowiłam przy pomocy najbliższych wdrożyć najnowsze osiągnięcia medycyny- magnetostymulację oraz biospectrum. Wzmocniłam także organizm naturalnymi sumplementami i zastosowałam terapię oczyszczającą. To wszystko uruchomiło naturalne siły witalizacyjne mojego ustroju. Nastąpiła błyskawiczna regeneracja uszkodzonych obszarów mózgu, rdzenia kręgowego i odleżyn. Całkowicie wchłonęły się liczne krwiaki, a z rozległych blizn pooperacyjnych pozostały znikome znaki. W ocenie personelu medycznego, regeneracja mojego organizmu była spektakularna. Bezcelowe okazały się dalsze operacje. Co więcej, po trzech tygodniach, wyszłam na żądanie ze szpitala.

To zdarzenie zmieniło moje spojrzenie na życie, świat i medycynę. Postanowiłam zająć się propagowaniem leczenia metodami, które mnie uzdrowiły. Pragnęłam dawać nadzieję ludziom, nawet w krytycznych sytuacjach.

Zaczęłam intensywnie poszerzać swoją wiedzę. Ukończyłam ukierunkowane studia, uczestniczyłam w różnorodnych sympozjach medycznych, konferencjach naukowych i szkoleniach. Dotarłam do licznych publikacji naukowych, które mówiły o zaskakujących rezultatach leczenia metodami alternatywnymi. Zdecydowałam, że zmaterializuję swoją wiedzę i doświadczenie w postaci centrum medycznego. Tak właśnie, w 2001 roku powstała lecznica, potem Klinika Medycyny Naturalnej L’ALBA VITA , co z włoskiego oznacza Jutrzenkę Życia.

L’ALBA VITA specjalizuje się w innowacyjnej diagnostyce i zindywidualizowanej terapii. Na początku, zawsze koncentrujemy się na dotarciu do rzeczywistej przyczyny danej dolegliwości. Dopiero dysponując szeroką wiedzą nt. aktualnego stanu zdrowia pacjenta, dobieramy program terapeutyczny i skutecznie go realizujemy, monitorując postępy.

Z metod diagnostycznych dysponujemy nowoczesnym sprzętem do analizy jakości żywej krwi. Dzięki specjalistycznej kamerze termowizyjnej, jesteśmy w stanie zdiagnozować zakażenia grzybicze, wirusowe, pasożytnicze czy bakteryjne. Ponadto kolorowy obraz krwi umożliwia identyfikację stopnia i jakości zanieczyszczeń krwi, jak również daje informację na temat zdolności erytrocytów do transportu tlenu.

Inną, niezwykle cenną metodą diagnostyczną jest „Mapa toksycznych obciążeń dr Jonasza”. Badanie przy pomocy urządzenia SALVIA precyzyjnie wskazuje czynniki patogenne i substancje toksyczne, które mogą być czynnikiem sprawczym danego zaburzenia. Kompleksowe zestawienie informacji połączone ze specjalistyczną konsultacją umożliwia zaordynowanie właściwej terapii.W zależności od rodzaju problemu i stopnia zaawansowania zmian chorobowych, terapia może obejmować wprowadzenie naturalnych preparatów inaktywujących szkodliwe mikroorganizmy i dostarczenie deficytowych składników odżywczych. Ponadto wedle potrzeb zaleca się sprofilowaną magnetoterapię lub leczenie z użyciem podczerwieni. Kluczowym elementem leczenia, jest wsparcie naturalnych sił obronnych organizmu poprzez intensywną detoksykację ustroju. Właściwie skonstruowany program naprawczy to początek sukcesu. Jedynie aktywna realizacja elementów terapii i kontrolowanie postępu, daje wielką szansę na całkowite wyleczenie dolegliwości, która nierzadko w ocenie medycyny konwencjonalnej jest nieuleczalna.