• Nowy-1-1
  • aktualne promocje
  • 1
  • Nowy-2

JAKI SUPLEMENT JEST WŁAŚCIWY DLA MNIE?

leczenie naturalneWraz ze zmianami środowiska, zmienia się żywność, którą produkujemy i codziennie spożywamy. Pozornie zdrowe produkty, nie są już tak zasobne w składniki odżywcze jak setki lat temu. Do tego przyłącza się zanieczyszczenie środowiska, szybki styl życia i intensyfikacja produkcji żywności. Wszystkie te procesy sprawiają, że pojawiają się niedobory składników odżywczych czy związków wspierających pracę całego organizmu.

L’ ALBA VITA oferuje szeroką gamę naturalnych preparatów i suplementów diety. Posiadamy w sprzedaży naturalne, unikatowe preparaty, często sprowadzane z najdalszych rejonów świata, które wykazują skuteczne działanie przy różnorodnych dolegliwościach. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych źródeł i preparatów  o doskonałej jakości. Jednakże przede wszystkim indywidualnie dobieramy preparaty podczas następujących badań diagnostycznych: celiakia diagnoza

W badaniach uzyskujemy szczegółowe informacje o zasadności zastosowania określonej naturoterapii. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami suplementów na poszczególne dolegliwości oraz do kontaktu telefonicznego.

Prowadzimy sprzedaż detaliczną suplementów w Klinice L' Alba Vita
oraz sprzedaż wysyłkową  po złożeniu telefonicznego zamówienia.